--------Tento blog vznikl proto aby se tu mohlo radit--------

Jak s mamkou mluvit o menstruaci?

5. května 2013 v 15:29 | Lonnie |  Menstruace - měsíčky
Tak a je to tady! Dostala jsi první menstruaci a nevíš, jak to říct mamce? Tak tady jsi na správné adrese. Já ti poradím jak na to.
Z vlastní zkušenosti vím, že mamky se často vyptávají jestli už si to dostala, pořád jsou zvědavé atd.. ale tobě je trapné o tom mluvit Rozpačitý a když je to konečně tady nevíš jak bys jí to řekla. Myslím si že je to úlně normální. Jakmile dostaneš mentruaci tak za makou prostě zajdi řekni, že jsi ji dostala a jestli budeš chtít tak si sebou určitě ráda promluví jako ženská s ženskou :D. Myslím si že se za to vůbec nemusíš stydět. Mamky jsou často rády že jim to řekneš a pak už se tě víckrát nevyptávají.
Horší je když se mamka vyhýbá tomuto rozhovoru. Může to být třeba nepříjemná zkušenost z mládí, kdy jí její mamka neřekla co je to menstruace a ona když jí dostala nevěděla co má dělat apod.. V takovém případě za ni zajdi zeptej se ji co se děje a jestli by ti o menstruaci neřekla něco víc. Pak tě určitě pochopí a rozumně si stebou popovídá. Jestli-že neudělá první krok mamka tak ho udělej ty nikdo ti za to hlavu neutrhne :). Doufám že ti to pomohlo v tom jak s mamkou mluvit o měsíčkách, i když se můžeš cítit trapně tak se neboj. Pamatuj, že i tvoje mamka měla menstruaci Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama