--------Tento blog vznikl proto aby se tu mohlo radit--------

Techniky ženské masturbace

5. května 2013 v 18:49 | Lonnie |  Masturbace
Rolling - válení

Toto je základní technika, kdy uchopíte ukrytý klitoris mezi palec a ukazováček. Můžete začít s pomalým jemným válením mezi prsty. Postupně přidáváte na rychlosti a tlaku tak, aby pocity se vzrůstajícím vzrušením byly co nejpříjemější.

Kroužení

Vezmete vaše první dva prsty (ukazováček a prostředníček) a umístěte je přes vrchol vašeho klitorisu. Pak začnete pohybovat prsty po klitorisu v přibližně kruhové nebo oválné dráze. Můžete snadno měnit rychlost a tlak. Abyste docílily správného a příjemného účinku této masáže, doporučujeme prsty a poštěváček zvlhčit olejíčkem a nebo lubrikačním gelem.

Masáž poklepáváním

Použití této techniky je individuální, některé ženy velmi vzrušuje a jiným může být velmi nepříjemná. Levou rukou roztáhněte malé stydké pysky tak, aby se klitoris co nejvíce odkryl a vystoupil. Pak s vaším ukazováčkem na pravé ruce, začněte lehce poklepávat na poštěváček. To vyústí ve velmi lahodný pocit, který vzrůstá až do bodu, kdy blížící se orgasmus nelze zastavit.

Kombinace

Prsty vaší jedné ruky stimulujte klitoris tak jak to máte nejraději. Prsty druhé ruky nasměrujte na poševní vchod a podle potřeby zaveďte dva nebo tři do vagíny. V podstatě se dá tato kombinace doporučit pro stimulaci ve dvojici, kdy vy se věnujete masáži klitorisu a váš partner prsty vstupuje do vagíny. Různými kombinacemi můžete dosáhnout závratných orgasmů.

Tekoucí voda

Jediná věc, kterou potřebujete, je dostatek času a vana. Předpokládáme, že vaše vana bude vhodně sformována tak, abyste se vsedě vaším zadečkem mohli podsunout pod vodovodní kohoutek. Pro začátek je dobré pouštět pouze mírně tekoucí pramínek a postupně přidávat tlak vody. Ujistěte se, že voda není příliš horká, protože není nepříjemnějšího, než si opařit kočičku.

Tekoucí voda - vodotrysk

Toto je varianta výše popsané techniky. V tomto případě ucpěte palcem výtok z potrubí tak, aby stříkající proud vody směřoval na váš poštěváček.

Masážní sprcha

Jestliže máte doma masážní sprchu je to ideální nástroj pro vodní masturbaci, protože většinou umožňují přesné nastavení proudu vody, pulsování víření atd. S tímto nástrojem můžete hodně experimentovat a sami uvidíte, jaké kombinace jsou pro vás nejpříjemější. Opět si nastavíte tlak a teplotu vody. Vyzkoušejte si také studenou vodu a uvidíte že vám může přinášet jiné a zajímavé pocity vzrušení, než když používáte teplou vodu.

Svírání stehen

Svíráním stehen můžou některé ženy jednoduše dosáhnout orgasmu. Sevřením a povolením svalů dochází k nepřímému dráždění klitorisu. Když si přeložíte nohu přes nohu a budete tlačit stehna k sobě, způsobíte prokrvení pohlavních orgánů a různým mačkáním a intenzitou svírání můžete dojít k vyrcholu. Tato technika je vhodná pro případ že na vás příjde vzrušení ve společnosti, nebo na veřejnosti. Stačí si sednout ke stolu, přehodit nohu přes nohu zmáčknout stehna k sobě a můžete se oddávat slastným pocitům, aniž by to kdo z okolních lidí tušil. Chce to trochu praxe, ale výsledek stojí zato. Když budete onanovat doma, zvykněte si svírat při orgasmu stehna k sobě a po několika pokusech to pro vás bude naprosto přirozené.

Tenisák

Lehněte si na břicho a umístěte míček mezi své nohy tak, aby stimuloval váš poštěváček. Vaše nohy spolu překřižte u kotníků. Pak začněte mačkat vaše vnitřní stehna k sobě a zpracovávejte míček šoustacímy pohyby, aby se správně třel o váš klitoris. Toto je velmi rychlý způsob jak se udělat. Můžete tak dosáhnout orgasmu i jinou cestou, než je běžné a obvyklé.

Kalhotky

Použijte vaše kalhotky tak, že je zatáhnete do vaší štěrbiny jak v předu tak vzadu, a pak je vpředu správně umístíte přes klitoriální oblast, aby to nebylo bolestivé. Můžete se procházet nebo si lehnout a posunovat s kalhotkami dopředu a zpět.

Židle

K této technice potřebujete jen židly s ostřejším rohem, aby bylo vzrušení co nejvyšší.
Pak stačí jen se o ten roh krásně třít s poštěváčkem nahoru a dolu.

Vložka

Na tuto techniku stačí pouze použít dámskou vložku dát si ji do kalhotek a hladit si poštěváček. Tuto techniku můžete také využít když máte své dny.

Barbín

Pokud máte ještě z dětství barbína toho kluka od Barbie tak ho svlečte a lehněte si na něj tak aby poštěváček byl na něm a dělejte pohyby dopředu a dozadu a představujte si, že je živý a, že si to s ním rozdáváte.

Kartáček

Pokud máte elektrický kartáček tak pouze stačí si svléknout kalhotky a zapněte vibrace a namiřte na poštěváček. Nezapomeňte potom kartáček důkladně omýt, abyste si s ním mohly vyčistit zuby.

Vana

Zkrátka si napusťte skoro plnou vanu. Poté si lehněte si na břicho a poštěváček třete nahoru a dolů o dno vany a rukama se držte okraje vany.

Sprcha

Takže napusťte si vanu (nemusíte plnou stačí půlka vany) nastartujete sprchu (dejte raději silnější proud, abyste ty pocity měli co nejlepší) a pak dejte spršku pod vodu a tím proudem to namiřte na poštěváček!

Prstění

Staré známé prstění, které jak koho vzrušuje. Funguje tak, že si zasouváte prsty do pochvy, začněte s jedním prstem a postupně s dvěma prsty a i více prsty. Před prstěním je dobré si umýt ruce a i po prstění určitě umýt ruce.

Zasouvání předmětů do pochvy

Funguje na stejném principu jako klasické prstněí až na to, že do pchvy se zasouvají různé předměty. Je dobré použít kondom, kvůli infekce, ale dle mých zkušeností stačí i tu věc pořádně omýt či použít obyčejný svačinový pytlík. Rychlost pohybu záleží na každé holce/ženě. Zkušenosti mám například s mobilem, s obalem od prázdné voňavky, propiskami, fixami, či liháčem.

Tak tady jsou nějáké techniky ženské masturbace. Rozhodně to včechno nejsou mé zkušenosti jsou to tak různě posbírané informace z internetu atd..
Vaše Lonnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama